Technologia i ekonomika

Dyskusje na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce.
Post Reply
norbert
Posts: 1
Joined: Sun 06 Mar, 2005

Technologia i ekonomika

Post by norbert » Sun 06 Mar, 2005

Witam!!

Jestem studentem budownictwa 5 roku i zbieram materiały do pracy magisterskiej na temat "Technologia i ekonomika wznoszenia budynków o konstrukcji drewnianej". Chcialbym we wstępie opisać histrorię budownictwa drewnianego na świecie a następnie przedstawić po kolei stosowane przy wznoszeniu budynków o konstr. drewnianej technologie. Czy mógłby mi Pan polecić jakieś publikacje lub autorów, u których mógłbym zaczerpnąć na te tematy? Znalałem również wzmiankę na temat Pana prezentacji na forum z 20 stycznia 2004r. o historii budownictwa drewnianego w Polsce - czy można ją gdzieś przeczytać? I ostatnia sprawa - nie chciałbym być nijak posądzony o żaden plagiat więć zwracam się do Pana z pytaniem o możliwość wykorzystania niektórych Pana artykułów do napisania mojej pracy - napiszę oczywiście skąd zaczerpnąłem informacje i podam Pana nazwisko.
Pozdrawiam i mam nadzieję na pomoc i fachową poradę.
Norbert


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 06 Mar, 2005

Oczywiście możesz wykorzystać materiały z podaniem źródła ich pochodzenia. Referat mój niestety nigdzie nie był publikowany.
Co do literatury to polecam Katalog Budownictwa Drewnianego '2003, gdzie znajdziesz kilka artykułów jak budować oszczędniej.

Post Reply

Return to “Problemy i perspektywy”