WB-3388 dom mieszkalny

Techniczne aspekty projektów domów szkieletowych
Post Reply
Bożena Kulińska
Posts: 6
Joined: Wed 02 Jan, 2008

WB-3388 dom mieszkalny

Post by Bożena Kulińska » Thu 03 Jan, 2008

Jestem zainteresowany tym projektem. Bardzo proszę o opinię na temat tego domu. Jak się w nim mieszka i czy robić jakieś zmiany w środku. Czy jest ciepły i wystarczająco dużo miejsca na poddaszu. Wady i zalety. Będę bardzo wdzięczny za informacje. Z góry dziękuję. Jaka ewentualnie firma wam budowała i jest godna zaufania. Ja myśle o firmie Altbut pana Ziobrowskiego.


annika
Posts: 36
Joined: Fri 16 Nov, 2007

Post by annika » Fri 04 Jan, 2008

Co prawda nie mieszkam w nim, ale zerknęłam na projekt, i osobiście dodałabym kominek, a przy takim metrazu można tez wygospodarowac małą spiżarkę przy kuchni (np. na ściance wc, przy okazji trochę zmniejszy akustystyke z przybytku :wink: ) Pozdrawiam, ja nadal szukam projektu... :shock:

Arek
Posts: 120
Joined: Fri 28 Jan, 2005
Location: Warszawa

Post by Arek » Wed 30 Jan, 2008

Witam,
również zerknąłem na projekt. Duża powierzchnia aż dziwne że zakwalifikowany jako domek letniskowy. Ja również dodałbym kominek centralny w salonie i DGP a na parterze w przedsionku (11,3m2) pod schodami można zagospodarować sporo miejsca (szafy i szafki), a spiżarka w kuchni także się przyda. Można porozmawiać z ludźmi z biura projektowego o wersji całorocznej tego domu, np. ściany zewnętrzne ocieplić 25cm wełny.


Post Reply

Return to “Projekty budowlane domów szkieletowych”