Jak powinna wyglądac podłoga

Techniczne aspekty materiałów dla domów szkieletowych
Post Reply
Grzegorz G.
Posts: 10
Joined: Thu 08 Feb, 2007
Contact:

Jak powinna wyglądac podłoga

Post by Grzegorz G. » Sun 15 Apr, 2007

Witam mam pytanie mianowicie
Łazienka na szkalnkach betonowych jest ruszt pomiedzy rusztem jest ocieplenie folia itd teraz co połozyc na ruszt jesli chce pozniej płytki czyli czy odpowiedni gr płyte osb 3 czy tez bo doszly mnie sluchy ze jest specjalna plyta kartonowo gipsowa i co jest leprze prosze o porade z gory dziekuje


Avecbud
Posts: 76
Joined: Sun 03 Jun, 2007

Post by Avecbud » Sun 03 Jun, 2007

Opisz dokladniej jakie jest podloze w lazience, czy betonowe, czy drewniane? Jest to bardzo istotne, gdyz lazienka i jej izolacja jest bardzo istotna do prawidlowego pozniej funkcjonowana. Powinna byc polozona rowniez tzw membrama na podlodze i przed wylewka oraz plytkami. To samo tyczy sie scian i odpowiednio polozonych plyt gipsowych - dwie warstwy, ich odstep i odlegosc miedzy podlozem a sciana.

werbisz
Posts: 6
Joined: Sat 05 Jan, 2008

Post by werbisz » Thu 17 Jan, 2008

A co ze starą podłogą, która jest nierówna, na nierównych deskach, płyta pilsniowa nadająca się do zerwania tylko?

lonirex
Posts: 3
Joined: Fri 14 Dec, 2007

Post by lonirex » Thu 17 Jan, 2008

Ja u siebie stare dechy zerwałem i dałem łaty a na to nową płytę, bo bałem się, ze większe obciązenie może być za duże. A tak w ogóle niedawno znalazłem w necie rozwiazanie tego problemu, ale u mnie już po robocie, więc może tobie się pzryda. Zajrzyj tutaj, bo można znaleźć sporo dobrych pomysłów http://forum.leroymerlin.pl/read.php?20,1578


Post Reply

Return to “Materiały budowlane dla domów szkieletowych”