parapety drewniane

Techniczne aspekty materiałów dla domów szkieletowych
Post Reply
troll22
Posts: 2
Joined: Thu 29 Jul, 2010

parapety drewniane

Post by troll22 » Thu 29 Jul, 2010

czeka mnie remont i zastanawiam się nad wyborem parapetów. podobają mi się drewniane, ale nie wiem czy będą tak trwałe jak marmurowe. Proszę o jakieś wskazówki :)


ramirez
Posts: 5
Joined: Thu 29 Jul, 2010

Post by ramirez » Mon 02 Aug, 2010

nie wiem jak drewno, u mnie mamy materiał drewnopodobny - jest zabezpieczony przed wilgocią i bardzo łądnie wygląda. http://helopal.pl/techniczne.php tam zamawialismy

Greg Olchawski
Posts: 723
Joined: Fri 02 Mar, 2007
Location: Floryda/Poznan

Re: parapety drewniane

Post by Greg Olchawski » Sat 14 Aug, 2010

troll22 wrote:czeka mnie remont i zastanawiam się nad wyborem parapetów. podobają mi się drewniane, ale nie wiem czy będą tak trwałe jak marmurowe. Proszę o jakieś wskazówki :)
Doskonaly wybor! sam nic innego bym nie polozyl niz drewno. ale lite, zadnych drewnopochodnych wyborow.
W najprostrzym wariancie instalujesz tylko drewniany parapet i ozdobna listwe pod nim. Z wyzszej polki to juz wykonanie dodatkowo calych wnek okiennych z drewna plus listwy ozdobne wokol otworow okiennych. Standardowo drewno jest malowane, natomiast w drozszym i klasycznym wykonaniu barwione bejca.
pozdrawiam
Class-1 License, Building Construction (Comercial & Residential), St.Johns Co, Florida (USA)
Class-2 License, Carpentry (Structural, Rough/Frame & Finish), St.Johns Co, Florida (USA)
NAHB (National Association of Home Builders)
obecnie: Poznań, PL


Post Reply

Return to “Materiały budowlane dla domów szkieletowych”