Firma Zodan z Wysokiej

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Berdi
Posts: 11
Joined: Sun 14 Jan, 2007
Location: Gdańsk

Firma Zodan z Wysokiej

Post by Berdi » Sun 25 May, 2008

Witam,
Czy ktoś słyszał cokolwiek o firmie Zodan z Wysokiej, która stawia domy w konstrukcji szkieletowej?
Ta firma ma przedstawiciela i ekspozycję w Cieplewie koło Pruszcza Gdańskiego. Pan tam urzędujący jest bardzo miły, ale sprawia wrażenie niedouczonego. Pierwsze wrażenie odnieśliśmy bardzo miłe, potem pan wręczył nam wzór umowy, która składa się z (UWAGA) 2 stron tekstu... A na koniec jeszcze okazało się, że na żadnym forum nie mogę znaleźć żadnych opinii ani informacji o tej firmie.
Czy ktoś coś wie? Szukam firmy wykonawczej z okolicy Trójmiasta i ta mnie zaciekawiła. No ale nie chciałabym wpaść na minę. Rozglądam się coraz bardziej po tym, jak miły pan Santowski z Eko-Drewno-Bud z Rumii brzydko mówiąc "olał" nas po kilkakrotnej rozmowie telefonicznej i prośbie o wycenę budowy...
Dziękuję i pozdrawiam
Berdi
Moja głowa ...


domydrewno
Posts: 2
Joined: Wed 14 Jul, 2010

Post by domydrewno » Wed 14 Jul, 2010

Witam!
Nie wiem, czy temat jest jeszcze aktualny, ale mogę podzielić się opinią na temat firmy Zodan. Tak się składa, że współpracuję z nimi od kilku lat. Potwierdzam, że ich specjalnością są domy z bali. Kiedyś ostro działali we Francji, teraz koncentrują się na rynku polskim. W Cieplewie jest tylko ekspozycja, trudno mi się wypowiadać o pracującej tam osobie. Ja mam pozytywne wrażenia zarówno jeżeli chodzi o produkowane przez Zodan domy z drewna, jak fachowców zatrudnionych w firmie. Zachęcam do odwiedzin strony internetowej firmy. Można tam zapoznać się z ofertą.
Pozdr.

Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”