Warszawa prośba o pomoc w znalezieniu wykonawcy

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
areks
Posts: 6
Joined: Sat 17 Mar, 2012

Warszawa prośba o pomoc w znalezieniu wykonawcy

Post by areks » Sat 17 Mar, 2012

Witam Was wszystkich.
Od dłuższego czasu jestem posiadaczem działki pod Warszawą i w końcu postanowiliśmy aby się na niej wybudować. Początkowo ukierunkowani byliśmy na technologie tradycyjną (zamówiliśmy projekt, mamy już nawet zgodę na budowę :)) ale ponieważ sprawa musi nabrać tempa postanowiliśmy zmienić preferencje. Technologia szkieletowa będzie idealna. I tu moje, dla większości pewnie już niestrawne :wink: pytanie: której firmie warto zlecić wykonanie domu.
Najbardziej interesowała by nas chyba technologia prefabrykacji ale co do tego się nie upieram.
Jestem skłonny zamówić/kupić nowy projekt bo przerabianie posiadanego projekty to chyba nie do końca dobry pomysł. Dom ma być jednorodzinny, całoroczny z dwustanowiskowym garażem, z poddaszem użytkowym i powierzchni około 140-160 metrów kwadratowych.
Przejrzałem wiele wątków z tego forum i większość opinii na temat wykonawców jest raczej niepochlebna. Wiele jest też z przed kilku już lat.
Może coś się zmieniło i przy okazji uda się przy Waszej pomocy odświeżyć wątek :roll:
Która firma jest godna polecenia i byłaby w stanie sprostać zadaniu i wybudować domek w woj. mazowieckim?
Pomóżcie proszę.


Egon
Posts: 19
Joined: Fri 24 Feb, 2012

Dziś pytanie - dziś odpowiedź (no prawie :-))

Post by Egon » Mon 19 Mar, 2012

Nie wiem czy widziałeś moje opinie o moim wykonawcy - http://www.szkielet.pl/forum/viewtopic.php?t=6899
Może będzie pomocne.
Pozdrawiam

Marcin L
Posts: 1364
Joined: Sat 26 Mar, 2005
Location: z Polski

Post by Marcin L » Tue 20 Mar, 2012

Skontaktuj sie z Gladiatorem1111 z forum jemu wlasnie firma zbudowala fajny dom ,,z paczki" tuz pod Warszawa z fotek wynika ze konkretnie buduja. :cool: (nie pisze o sobie zeby nie bylo ze kryptoreklama :wink: a i tak niemam czasu juz w 2012r)
wiec polecam sprawdzona firme zweryfikowana osobiscie przez inwestora i nie tylko :roll:

areks
Posts: 6
Joined: Sat 17 Mar, 2012

Post by areks » Tue 20 Mar, 2012

Ok, dzięki zaraz zerknę na jego posty.
Szukam jeszcze projektu szkieletowego abym nie musiał dopłacać do przekształcania technologii. Nie jest to łatwe zadanie :sad:


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”