Opinie o firmie?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
w
Posts: 2
Joined: Mon 25 Mar, 2013

Opinie o firmie?

Post by w » Wed 27 Mar, 2013

Witam wszystkich sympatyków budowania z drewna,
jestem już prawie przekonany na 100% że chciałbym mieć domek z drewna, szkieletowy, energooszczędny.
Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś firmy z Warszawy i okolic.
Jeśli macie jakieś doświadczenia i informacje o firmie Szreder A.C. z Międzyborowa to bardzo bym prosił o info, planuje spotkać się z nimi i porozmawiać co oferują i tu pytanie czy warto, bo może nie? :)
Pozdrawiam:
W.


janka37
Posts: 4
Joined: Mon 25 Mar, 2013

Post by janka37 » Thu 28 Mar, 2013

Budowałam z firmą szreder dom, niedługo się wprowadzam, konstrukcja jest ok, instalacje poprawiałam, materiały steico, proclima, i płyta farmacell są bardzo dobre. Jeżeli chodzi o firmę to cały czas się uczą.

w
Posts: 2
Joined: Mon 25 Mar, 2013

Post by w » Fri 29 Mar, 2013

Witam,
do użytkownika "janka37" - w jakim standardzie budowany był dom? czy budowali wszystko do stanu deweloperskiego?
może mógłbym obejrzeć jakieś zdjęcia z budowy (oczywiście nie musi być na forum, może być na email)

janka37
Posts: 4
Joined: Mon 25 Mar, 2013

Post by janka37 » Fri 29 Mar, 2013

standard silver, stan surowy otwarty, okna,drzwi, tynki, dach sama brałam inne firmy, teraz robię wykończenie i za miesiąc sie będe wprowadzać. Mają moje zdjęcia na stronie mogę cos dosłać.
pozdr

mimi1979
Posts: 2
Joined: Wed 10 Apr, 2013

Post by mimi1979 » Wed 10 Apr, 2013

Mam pytanie o opinie o firmie AGBUD z Wilgi. Czy ktoś budował w tej firmie dom całoroczny? Mamy zamiar budować dom szkieletowy i szukamy opinii.
mimi

User avatar
leo106
Posts: 6
Joined: Tue 01 Oct, 2013
Location: Rydułtowy

Re: Opinie o firmie?

Post by leo106 » Fri 18 Oct, 2013

w wrote:Witam wszystkich sympatyków budowania z drewna,
jestem już prawie przekonany na 100% że chciałbym mieć domek z drewna, szkieletowy, energooszczędny.
Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś firmy z Warszawy i okolic.
Jeśli macie jakieś doświadczenia i informacje o firmie Szreder A.C. z Międzyborowa to bardzo bym prosił o info, planuje spotkać się z nimi i porozmawiać co oferują i tu pytanie czy warto, bo może nie? :)
Pozdrawiam: W.
Nie wiem czy tak naprawdę musisz szukać firm z okolic Wawy , dziś to nie jest problem budować 300km. w terenie , ja zdecydowałem się na firme IBUD-HAUS i uważam że mimo dziwnych opinii ludzi (większość z nich nie mieło do czynienia z ta firmą pewnie) traktuję tą firmę poważnie ponieważ uważam że firma ta własnie taką jest !!!
Więcej info mogę podać na PV :)
Pozdrawiam serdecznie Leo
KOMFORT 107 A - i wszystko jasne :)

jawor55
Posts: 2
Joined: Mon 28 Jul, 2014

Re: Opinie o firmie?

Post by jawor55 » Fri 08 Aug, 2014

Zdecydowanie nie polecam firmy TADEKS FERTIG HAUS. Opowiesci wlasciciela o jakosci wlasnego produktu nie pokrywaja sie jakoscia i wyrobu i pracy jago ekipy. Bardzo zla organizacja pracy, uwaga na zapisy umowy. Jestem w stanie przedstawic dowody i opinie na moja krytyke i opinie.

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Opinie o firmie?

Post by Wojciech Nitka » Thu 05 Mar, 2015

Czytających powyższy post - zapraszam na stronę - viewtopic.php?f=33&t=7645&p=36807#p36807
Pozdrawiam



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”