Mój nowy dom

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
MarekM.
Posts: 1
Joined: Sat 12 Nov, 2005
Location: Grajewo, podlaskie

Mój nowy dom

Post by MarekM. » Sun 13 Nov, 2005

Witam. Dwa miesiące wstecz kupiliśmy działkę z myślą o budowie domu. Zdecydowaliśmy z żoną, że będzie drewniany. Ściśle ujmując konstrukcja szkieletowa. Przyglądamy się firmom produkującym, ich projektom i propozycjom. Mieszkam w Grajewie, podlaskie. Proszę o jakies namiary na firmy produkujące i budujące takie domy z terenu mojego i ościennych województw. Może czegoś nie udało mi sie jeszcze znaleźć. Trafiłem na Forum, zarejestrowałem się i czytam, i czytam, i czytam . . . Widzę, że jedna i ta sama firma może mieć skrajnie różne opinie inwestorów i badaczy tematu - Domy drewniane - Chciałbym szczęśliwie znaleźć także coś dla siebie. Pozdrawiam.
MarekM. marmys8959@wp.pl


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Sun 13 Nov, 2005

Niestety, podlaskie nie obfituje w firmy, których działalność znamy i które moglibyśmy z pełną świadomością polecać.

Ale myślę, że z tej, którą poleciłem winieneś być bardzo zadowolony, tymbardziej oglądając zdjęcia domów już przez nią wybudowane. Nie mniej ciekaw jestem Twojej opinii.

eng1
Posts: 3
Joined: Tue 18 Apr, 2006

elbląg

Post by eng1 » Tue 18 Apr, 2006

witam :)
wlasnie pierwszy raz natknelam sie na to forum, gratuluje pomyslu :)
Zamierzam w tym roku rozpoczac budowe domu szkieletowego i oczywiscie mam sporo niejasnosci i pytan i chcialabym poprosic o pomoc:

- czy w poblizu Elblaga (woj. Warminsko-Mazurskie) sa jakies firmy godne polecenia?
- czy firma "kar" i "danmar" są dobrymi wykonawcami (moze ktosz forum korzystal z ich uslug?)
- czy projekty z www.domywstylu.pl sa dobre dla domow szkieletowych?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)
beata
Beata

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 19 Apr, 2006

Proponuję wrzucić do wyszukiwarki - w górnej części strony "szukaj" - nazwy interesujących Cię firm. Znajdziesz trochę informacji, które winne Ci przybliżyć obraz tych firm.

Co do projektów - musisz zwrócić uwagę, któe z projektów tych firm są opracowane w technolologii szkieletowej, bowiem występując o pozwolenie na budowę muszisz przedłożyć projekt w danej technologii. Mogę Ci podpowiedzieć - wszystkie projekty z tej pracowni opracowane w szkielecie drewnianym znajdziesz na stronach - http://www.szkielet.com.pl/projekty

eng1
Posts: 3
Joined: Tue 18 Apr, 2006

priv

Post by eng1 » Wed 19 Apr, 2006

dziekuje za szybka odpowiedz, czy moglabym jednak prosic o Pana szczere opinie na temat tych firm na priv - bardzo mi na tym zalezy. Pozdrawiam i dziekuje
beata
Beata



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”