INEZ Co. Domy Kanadyjskie - kto się jeszcze przejechał?

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Jasza Mazur
Posts: 1
Joined: Sun 25 Mar, 2007

INEZ Co. Domy Kanadyjskie - kto się jeszcze przejechał?

Post by Jasza Mazur » Sun 25 Mar, 2007

Witam
Szukam osób, dla których budowała INEZ Co. Domy Kanadyjskie z Wólki Kosowskiej? Czy wszystko było jak w umowie?
pozdrawiam
Jasza Mazur


dandam
Posts: 2
Joined: Fri 13 Apr, 2007

To co się nie zgadzało???

Post by dandam » Fri 13 Apr, 2007

Witam powiedzmy że jestem w trakcie rozmów z Inez i chciałem się zapytać to co się nie zgadzało? Dużo rzeczy odbiegało od umowy?? i jak sprawnie idzie im budowa??
pozdrawiam
dandam

dandam
Posts: 2
Joined: Fri 13 Apr, 2007

Inez - firma, która zbudowała mi dom.

Post by dandam » Mon 28 Jul, 2008

Witam,
Na wstępie chciałbym zaprzeczyć opinii Pana Mazura, z którą zupełnie się nie zgadzam.
17 maja tego roku odebrałem dom, który zbudowała dla mnie firma INEZ Co. z Woli Mrokowskiej.
Szczerze mówiąc bardzo długo zastanawiałem się nad wyborem firmy która pobuduje nasz dom. Niestety w okolicach Warszawy nie ma zbyt wielu wykonawców domów w technice kanadyjskiej. Przed podpisaniem umowy na forach internetowych szukałem opinii na temat wykonawców i na stronie szkielet.pl natknąłem się na nie pochlebny wpis, jednak postanowiłem zaryzykować i podpisałem umowę. Budowa domu to inwestycja na całe życie, nie ukrywam, że byłem bardzo przejęty i do końca nie wiedziałem co mnie czeka. Po wyborze projektu, obejrzeniu domów w trakcie realizacji umowę podpisaliśmy w drugim kwartale 2007r. Następnie do października miałem czas aby dopilnować wszystkich spraw urzędowych związanych z pozwoleniem na budowę. Prace rozpoczęły się w październiku, wiadomo najpierw zostały wylane ławy fundamentowe, następnie przyjechało drzewo, z którego powstała konstrukcja drewniana, pomimo nie sprzyjających warunków atmosferycznych prace przebiegały bardzo sprawnie. Nie będę opisywać każdego etapu po kolei, bo zabrakło by czasu. Całą budowę można prześledzić na http://picasaweb.google.com/damasiewicz Począwszy od wyboru projektu, poprzez przeprowadzenie wszystkich prac budowlanych, a skończywszy na odbiorze domu wszystko było solidnie, terminowo TAK JAK W UMOWIE. Wszystkim znajomym i nie znajomym polecamy współpracę z firmą INEZ. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Agnieszca Lipce właścicielce firmy za udaną współpracę. Gratulujemy wspaniałych fachowców, którzy rozwiali nasze stereotypowe spojrzenie na polskiego budowniczego. Szczególne podziękowania składamy dwóm majstrom Panu Andrzejowi i Panu Krzysztofowi, którzy włożyli wiele serca i wysiłku w to aby Nasz dom wyglądał pięknie.Dziękujemy również glazurnikowi Panu Andrzejowi. Wielkie dzięki za wszystko :)))
Daniel i Magda Damasiewicz

Egon
Posts: 19
Joined: Fri 24 Feb, 2012

Re: Inez - firma, która zbudowała mi dom.

Post by Egon » Fri 24 Feb, 2012

dandam wrote:Witam,
Na wstępie chciałbym zaprzeczyć opinii Pana Mazura, z którą zupełnie się nie zgadzam. (...)
Wielkie dzięki za wszystko :)))
Daniel i Magda Damasiewicz
Jak już dziękować, to wszystkim. W innym wątku dziękowałem autorom dwóch postów o firmie Inez. Dandam-owi też dziękuję, choć w tym przypadku zakończyło się tylko na kontakcie mailowym. Ale to też był post, który utwierdził mnie w przekonaniu, że warto budować z tą firmą.
Oczywiście musiałem zweryfikować jego autentyczność :lol:
Pozdrawiam Autora postu.


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”