wszelkie informacje o firmie Interdom, poproszę

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Renata
Posts: 1
Joined: Wed 26 Jul, 2006

wszelkie informacje o firmie Interdom, poproszę

Post by Renata » Wed 26 Jul, 2006

bardzo poproszę o informacje na temat firmy Interdom. Zamierzam wybudować dom w technologii szkieletowej.czy ktoś może mi polecić dobrą firmę w rozsądnych cenach? najlepiej z woj.łódzkiego.
pozdrowienia


filip1
Posts: 10
Joined: Tue 01 Aug, 2006

Post by filip1 » Tue 01 Aug, 2006

Nie będe sie rozpisywał bo się zdeneruję ale nie poleciłbym tej firmy wrogowi.
Jeśli potrzeba więcej info to postaram sie odpisać.
Pozdrawiam

a_gnieszka
Posts: 2
Joined: Tue 01 Aug, 2006

Post by a_gnieszka » Wed 02 Aug, 2006

Hmmm... Filip1, czy mógłbyś napisać coś więcej? Jestem o krok od podpisania z nimi umowy, ostatni moment aby w razie czego się wycofać :?
Przyznam, że znajduję coraz więcej kiepskich opinii na ich temat i zaczynam się martwić :(

wiolasz
Posts: 5
Joined: Fri 04 Aug, 2006
Location: Rzeszów

Post by wiolasz » Tue 08 Aug, 2006

filip1 i ja przychylę sie do prośby agnieszki. Na razie jestem na etapie korespondencyjnym, poprosiłam o wycenę budowy domku pod klucz i oczy wylazły mi na wierzch jak ją zobaczyłam. Nie wiem z czego oni to budują ale podpowiedz coś.
dzieki.

gdyby Pan Wojtek mógł też dorzucić swoją wiedzę na temat tej firmy, byłąbym wdzieczna...

alobor
Posts: 2
Joined: Sat 12 Aug, 2006

jesli nie interdom to co?

Post by alobor » Sat 12 Aug, 2006

Witam,

Ja takze dolaczam sie do prosby odnosnie informacji dotyczacych firmy Interdom (moj prywatny email alobor@gazeta.pl). Jestem na etapie poszukiwan firmy, wykonujacej domy z bali z woj. malopolskiego lub okolic. Rozwazalem rowniez wynajecie firmy Stollux z woj. Slaskiego (jesli ktos posiada informacje na jej temat bede wdzieczny :)).

Robert

Wooytol
Posts: 5
Joined: Tue 08 Aug, 2006
Location: Limanowa

Post by Wooytol » Sat 12 Aug, 2006

Czytałem na tym forum, że z Łodzi ktoś polecał firmę "KAR" s.c. - Domy na miarę

O firmie "INTER..." pisało już dużo osób i to nie zbyt pochlebnie m.in. że nie wiedzą do czego służy folia paroizolacyjna ora wiatroilozacyjna.

Więcej informacji prosze szukać :)

alobor
Posts: 2
Joined: Sat 12 Aug, 2006

Interdom

Post by alobor » Sat 12 Aug, 2006

Dziekuje za szybka odpowiedz, bede szukal dalej :)



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”