Ruda Śląska - szkody górnicze

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Robert Źrebiec
Posts: 2
Joined: Mon 11 Dec, 2006

Ruda Śląska - szkody górnicze

Post by Robert Źrebiec » Mon 11 Dec, 2006

Szanowny Panie Wojciechu, chcę w najbliższym czasie wraz żoną budować dom w systemie szkieletowym, parterowy z użytkowym poddaszem ( ok.100-130m²) na terenie Kochłowic, dzielnicy Rudy Śląskiej. Mamy wybrany projekt. Obecnie jesteśmy na etapie załatwiania formalności; po wstępnym podziale gruntu przez geodetę i czekamy na zgodę z Urzędu Miasta na podział ostateczny, ponieważ działka, na której chcemy się budować, będzie przekazana nam przez teściów w formie darowizny. Tereny, na których znajduje się ta działka objęte są szkodami górniczymi. Przeglądając forum dyskusyjne pod Pana redakcją i korzystając z wyszukiwarki odnośnie tematu szkody górnicze, wiem, że zna Pan firmy budowlane z mojego regionu, które budują domy na terenach objętych szkodami górniczymi i osobiście oglądał Pan prace budowlane owych firm. Bardzo bym prosił o namiary na te firmy. Wiem, że na takie tereny lepszy będzie lekki dom drewniany, bez podpiwniczenia, na ławach, niż droższy, cięższy, murowany, jak od teściów 28-io letni dom, który rok temu był podnoszony, w ramach szkód górniczych przez kopalnię o około 80cm, bo miał przechył 40º.

Bardzo zależałoby mi również na spotkaniu z użytkownikiem tego forum, o nazwie V1, który wybudował się na terenach ze szkodami górniczymi w okolicach Gliwic. Jeśli to możliwe prosiłbym o rady i wskazówki, ponieważ sam dopiero powoli zaczynam rozwijać wiedzę w tym temacie. Mój adres to zetrobert@wp.pl
Z poważaniem
Robert Źrebiec
zetrobert


V1
Posts: 46
Joined: Thu 09 Mar, 2006
Location: Gliwice

Post by V1 » Wed 13 Dec, 2006

Witam Panie Robercie.

Dziękuję za kontakt na priv. Wysłałem odpowiedź na Pana pytania 11.12.06 o 21:51, ale dzisiaj widzę, że moja wiadomość nie przeszła do "wysłanych elementów". Nie wiem dlaczego.
Za chwilę spróbuję jeszcze raz.

Pozdrawiam

V1
Posts: 46
Joined: Thu 09 Mar, 2006
Location: Gliwice

Post by V1 » Wed 13 Dec, 2006

No niestety - ciągle ten sam problem! Dziwne, bo do tej pory wszystko było OK. Zgłoszę ten problem administratorowi.
Mam Pana adres mailowy. Spróbuję jeszcze bezpośrednio z Outlook'a.

Robert Źrebiec
Posts: 2
Joined: Mon 11 Dec, 2006

Odpowiedź doszła!

Post by Robert Źrebiec » Wed 13 Dec, 2006

Witam V1
Otrzymałem Pana odpowiedź, za którą bardzo dziękuję, jeśli Pan pozwoli, skontaktuję się jeszcze na priv.
Pozdrawiam
Robert Źrebiec
zetrobert

V1
Posts: 46
Joined: Thu 09 Mar, 2006
Location: Gliwice

Post by V1 » Wed 13 Dec, 2006

No jasne. Zapraszam!



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”