firmy

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Michal
Posts: 1
Joined: Wed 30 Mar, 2005

firmy

Post by Michal » Wed 30 Mar, 2005

Witam

Planuje budowe domu calorocznego pow. uzytk. okolo 110 m. w technologi szkieletowej - okolice Banina.
Bardzo prosze o namiary na solidne firmy wykonawcze ktore moglyby zrealizowac taka budowe pod klucz po rozsadnej cenie.

Pozdrawiam


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Wed 30 Mar, 2005

Informacje wysyłam na priva. Proszę o informacje czy firma spełnia oczekiwania tak w zakresie obslugi klienta jak i pod względem technicznym.

Pozdrawiam

mariuszJ
Posts: 4
Joined: Sun 18 Mar, 2007
Location: GDAńSK

Re: firmy

Post by mariuszJ » Sun 18 Mar, 2007

Witam
Planuje budowe domu calorocznego pow. uzytk. okolo 120 m. w technologi szkieletowej - okolice Przyjażn.
Bardzo prosze o namiary na solidne firmy wykonawcze ktore moglyby zrealizowac taka budowe pod klucz po rozsadnej cenie.

Pozdrawiam[/quote]

mariuszJ
Posts: 4
Joined: Sun 18 Mar, 2007
Location: GDAńSK

Re: firmy

Post by mariuszJ » Sun 18 Mar, 2007

Witam
Planuje budowe domu calorocznego pow. uzytk. okolo 120 m. w technologi szkieletowej - okolice Przyjażn.
Bardzo prosze o namiary na solidne firmy wykonawcze ktore moglyby zrealizowac taka budowe pod klucz po rozsadnej cenie.

Pozdrawiam[/quote]

szumi
Posts: 1
Joined: Wed 21 Mar, 2007
Location: Gdańsk

Firmy

Post by szumi » Wed 21 Mar, 2007

Dzień dobry Panie Wojtku
Planuje budowę domu w Gdańsku w technologii szkieletu drewnianego. Wielkość domu ok 130 m2 + 42 m2 garaż. Czy mógły mi Pan przesłac kompetentych wykonawców z tego regionu?
Jestem ciekawa co Pan sądzi na temat firmy Dannmar? Myślałam żeby ich wybrać jako wykonawców, ale nie jestem całkiem pewna.

I druga prośba: Czy ma Pan w swojej bazie namiary na projektantów domów w technologii szkieletu drewnianego?
Nie interesują mnie domy gotowe. Chcę mieć taki dom jaki sobie wymarzyłam (zresztą już to przelalam na papier). Reszte musi zrobić architekt :D
pozdrawiam

Staszkis
Posts: 3
Joined: Sun 18 Mar, 2007

Post by Staszkis » Thu 22 Mar, 2007

Witam
I ja ponownie zwracam się z prośbą o namiary na firmy wykonawcze (dom 200 m2, całoroczny).

ambroży
Posts: 1
Joined: Mon 26 Mar, 2007

firmy godne polecenia z okręgu trójmiasta

Post by ambroży » Mon 26 Mar, 2007

Panie Wojciechu,
Uprzejmie proszę o listę firm budujących domy szkieletowe w okręgu Trójmiasta.
Czy prawdą jest że solidne firmy mają 2letnią kolejkę klientów?
Interesuje mnie budowa domu o wielkości 110-140m2 w Chwaszczynie.
Ponadto będe wdzięczny za informacje na temat gdzie mógłbym znaleźć projekty takich domów (oczywiście poza tą stroną), jakieś gazety? etc?
Z góry dziękuje i pozdrawiam



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”