Wykonawca godny polecenia w okolicach Gdyni

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 04 Jul, 2005

Niestety, jako że bezpośrednio nie zajmuję się budową domów - unikam jakichkolwiek rozwów na temat kosztów. Ten temat może być poruszany tylko i wyłącznie z firmą wykonawczą i to po ustaleniu wszelkich szczegółów w zakresie wykończenia budynku.
Namiary na firmę z rejonu Gdyni wysyłam na priva. Winna spełnić oczekiwania.
Powodzenia


rwychow
Posts: 1
Joined: Mon 21 Aug, 2006
Location: Gdynia

Post by rwychow » Thu 24 Aug, 2006

Panie Wojtku, czy też mogę prosić namiay na te firmy?

Anonymous

Post by Anonymous » Wed 29 Nov, 2006

Witam,
Panie Wojtku, bardzo poprosze rowniez o wiadomosc na priv z ta firma w okolicach Gdyni.
Pozdrawiam
Piotr Michalski

vanderhodor
Posts: 2
Joined: Sat 02 Dec, 2006

Post by vanderhodor » Sat 02 Dec, 2006

Witam,
czy ktos budowal dom szkieletowy w okolicach 3miasta i ma dobre doswiadczenia z jakas firma - wykonawca i ew. moze cos polecic?
Pozdrawiam
Piotr Michalski

Morgan
Posts: 1
Joined: Sun 18 Jun, 2006
Location: Gdańsk

Post by Morgan » Sun 24 Dec, 2006

Panie Wojtku. Bardzo chcialbym dolaczyc do grona szczesliwcow :D , ktorzy otrzymali od Pana namiary na solidna firme wykonawcza (dom szkieletowy) z rejonu Trojmiasta. Moglbym prosic o maila na priva? A swoja droga - Zdrowych i Spokojnych Swiat oraz spelnienia marzen w Nowym Roku. :lol:

dagkob
Posts: 2
Joined: Wed 27 Dec, 2006

Post by dagkob » Wed 27 Dec, 2006

Witam
jesli nie stanowi to problemu to rowniez prosze o namiary na solidna firme z okolic 3miasta
pozdr d.

27marek27
Posts: 1
Joined: Tue 02 Jan, 2007

Witam kupiłem działkę w Bojanie proszę o pomoc

Post by 27marek27 » Tue 02 Jan, 2007

Witam kupiłem działkę w Bojanie proszę o pomoc z wyborze firmy. Dom całoroczny do 200 metrów. Proszę może znacie dobre zaufania firmy... Pozdrawiam

tochm
Posts: 1
Joined: Sun 07 Jan, 2007

Post by tochm » Sun 07 Jan, 2007

Witam serdecznie,

Ja również prosiłbym Panie Wojtku o podanie namiarów na solidną firmę z okolic trójmiasta, która zajmuje się budową domów w technologii szkieletowej.
Z góry bardzo dziękuję za informacje i pozdrawiam
Tomek

Kleszczew
Posts: 1
Joined: Wed 17 Jan, 2007
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Kleszczew » Wed 17 Jan, 2007

Wojciech Nitka wrote:Namiary na firmę z rejonu Gdyni wysyłam na priva. Winna spełnić oczekiwania.
Powodzenia.
Dzień dobry
Bardzo proszę o namiar na sprawdzoną firmę z okolic Trójmiasta. Dziękuję
Krzysztof

wojtek-hinc
Posts: 1
Joined: Wed 14 Feb, 2007
Location: gdynia
Contact:

Post by wojtek-hinc » Wed 14 Feb, 2007

Witam. Panie Wojtku czy moża prosić także o namiary na dobra firme z pomorskiego do budowy domu. z góry dziękuje i pozdrawiam.

Pretor
Posts: 1
Joined: Thu 08 Mar, 2007

Post by Pretor » Thu 08 Mar, 2007

Witam, ja również dołączam swoją skromną prośbę o namiary solidnego wykonawcy na priv lub email. Pozdrawiam i dziękuję.

Staszkis
Posts: 3
Joined: Sun 18 Mar, 2007

Post by Staszkis » Sun 18 Mar, 2007

Witam. I również jak poprzednicy poproszę o namiary na sprawdzonych wykonawców, szkieletowca.

zultek
Posts: 2
Joined: Thu 15 Mar, 2007
Location: gdańsk

j.w.

Post by zultek » Sun 18 Mar, 2007

Witam,
Równiez bym poprosil o namiar na wykonawce w okolicach trojmiasta, chodz budowal bede na kaszubach w okolicach bytowa. Moze Znacie kogos godnego zaufania z tamtych stron
Pozdrawiam
Robert

sibek
Posts: 7
Joined: Sun 17 Nov, 2013

Post by sibek » Mon 18 Nov, 2013

Witam
Czy któryś z powyższych użytkowników może podzielić się opinią na temat poleconego przez p.Wojtka wykonawcy z Gdyni bądź trójmiasta? Minęło dobrych parę lat od założenia tego wątku a tak w ogóle to nic on nie wniósł do tematu.
Pozdrawiam
Paweł



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”