zachodniopomorskie-szczecin

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
Max
Posts: 1
Joined: Tue 31 Aug, 2004

zachodniopomorskie-szczecin

Post by Max » Mon 20 Sep, 2004

Szukam wykonawcy w Szczecinie. Interesuje mnie rownierz inspektor nadzoru ktory zna sie b dobrze na budownictwie szkieletowym
Max
pot@wsm.szczecin.pl


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 20 Sep, 2004

Namiary na firmę wysyłam na priva. Co do inspektora to takowego w tym rejonie nie znam.

bata
Posts: 1
Joined: Thu 25 Nov, 2004
Location: Białogard

Szukam firmy

Post by bata » Thu 25 Nov, 2004

Mam do Pana prośbę Panie Wojciechu żeby mi Pan doradził w sprawie budowania domu w technologii szkieletowej. Mamy z mężem już zakupiony projekt domu "LAPIS" z pracowni architektonicznej "Krajobrazy" (www.krajobrazy.com.pl). I teraz mam podstawowe pytanie czy dom z tego projektu można Pana zdaniem wybudować w technologii szkieletowej. Szczerze mówiąc byliśmy z mężem już na 99% zdecydowani na tę technologię, ale po tym jak na forum muratora odesłał mnie Pan na stronę grupy szkieletu drewnianego zaczęliśmy mieć poważne wątpliwości. Najbardziej chyba co do kompetencji naszego przyszłego wykonawcy ponieważ powiedział nam że drzewo mozemy kupić bezpośrednio z lasu żeby było taniej i obrobić je potem na przewoźnym traku. Nie znamy się na tym zupełnie, ale wystarczyło trochę poczytać na forum, ze drzewo to musi być specjalnie jakoś komorowo suszone itd. Bardzo bym prosiła żeby udzielił mi Pan wskazówek od czego tak naprawdę mamy zacząć. Mamy już wszystkie sprawy "papierkowe" łącznie z pozwoleniem na budowę i co dalej? Od marca chcemy zaczać budować i wydawało się nam że mamy już firmę, która nam to wykona (mała 4-osobowa firma prywatna), ale już nie mamy do tej firmy zaufania po lekturze forum. Czy mógłby mi Pan podać oprócz wskazówek co dalej robić i na co zwrócić szczególną uwagę też namiary na kilka firm które stawiaja domy w tej technologii i mają jakiś dorobek. Mieszkamy w okolicy Białogardu i prosiłabym o kompetentną firmę gdzieś z tych okolic. Serdecznie pozdrawiam.Beata


Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”