PROMOPACK

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
ALEKSANDER
Posts: 2
Joined: Thu 08 Sep, 2005

PROMOPACK

Post by ALEKSANDER » Thu 08 Sep, 2005

SZUKAM DOMU Z BALI I NAJCIEKAWSZE PROPOZYCJE PRZEDSTAWIŁA MI FIRMA PROMOPACK. CZY KTOKOLWIEK MÓGŁBY MI UDZIELIĆ JAKICHKOLWIEK INFORMACJI NA TEMAT TEJ FIRMY GDYŻ NIE WYGRAŁEM JESZCZE W DUŻEGO LOTKA I NIE STAĆ MNIE NA STRATĘ PIENIĘDZY I CZASU


Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 08 Sep, 2005

Firma Promopack buduje domy z bali? Dotychczas specjalizowali się konstrukcjach ryglowych.

ALEKSANDER
Posts: 2
Joined: Thu 08 Sep, 2005

Post by ALEKSANDER » Sat 10 Sep, 2005

PRZEPRASZAM ZA POMYŁKĘ. PISZĄC MYŚLAŁEM O CZYM INNYM, ALE BEZ WZGLĘDU NA TO MÓGŁBY MI PAN ODPISAĆ CZY FIRMA TA JEST WARTA ZAUFANIA I PIENIĘDZY JAKIE BĘDĘ MUSIAŁ IM ZAPŁACIĆ ZA DOMEK. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA SZYBKĄ ODPOWIEDZ.

kisielek
Posts: 15
Joined: Sun 22 Aug, 2004
Location: Gdańsk

Post by kisielek » Sun 11 Sep, 2005

ALEKSANDER wrote:PRZEPRASZAM ZA POMYŁKĘ. PISZĄC MYŚLAŁEM O CZYM INNYM, ALE BEZ WZGLĘDU NA TO MÓGŁBY MI PAN ODPISAĆ CZY FIRMA TA JEST WARTA ZAUFANIA I PIENIĘDZY JAKIE BĘDĘ MUSIAŁ IM ZAPŁACIĆ ZA DOMEK. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA SZYBKĄ ODPOWIEDZ.
Aleksander! Ja buduję z Promopackiem i jak za jakieś 5-10 dni skończą to dosyć obszernie i uczciwie wypowiem się na tym forum w temacie wspomnianej firmy. Póki co, doradzam wstrzemięźliwość i niewiarę w szybko kończącą się promocję;)

BTW wyciągnij tą zaschniętą bułkę spod CapsLock'a i nie pisz nonstop wielkimi literalmi
kisielek

Path
Posts: 3
Joined: Fri 30 Sep, 2005

Re: PROMOPACK

Post by Path » Fri 30 Sep, 2005

Witam
Mam podobne rozterki, ponieważ budowa domu to niemale koszty więc pragnę zdobyć jak najwiecej informacji.
Jeden z projektów firmy Promopack oparty na konstrukcji slup[owo-ryglowej bardzo spodobal sie całej mojej rodzinie i powaznie zastanawiamy sie nad realizacją , jednak szukam opinii na temat firmy.
Pozdrawiam :lol:

wenron
Posts: 1
Joined: Fri 28 Oct, 2005

Post by wenron » Sat 29 Oct, 2005

Witam,
mam swój projekt i nie wiem jakiej firmie mam powierzyć realizację budowy. Jest to projekt budynku mieszkalnego ok. 150 m2 w konstrukcji szkieletowej. Chciałbym ,że by był dobrze wykonany z dobrych materiałów. Na co mam patrzeć przy wyborze firmy.
Dziękuje za jakiekolwiek sugestie.
Mirek

Path
Posts: 3
Joined: Fri 30 Sep, 2005

prośba

Post by Path » Thu 24 Nov, 2005

Czeka mnie juz ostateczne podjęcie decyzji odnośnie budowy z firmą bardzo prosze doradź mi czy warto.
Pozdrawiam

Wojciech Nitka
Posts: 3840
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Thu 24 Nov, 2005

wenron i Path,
jedna cholernie ważna sugestia dotycząca nie tylko Was i nie tylko firmy Promopack - zanim podpiszecie Umową, i to obojętnie czy z tą czy z inną firmą, skonsultujcie ją z osobą znającą wymogi technologii i mającą doświadczenie w nadzorowaniu budów. Dzięki dobrze spisanej umowie, określającej wszelkie obustronne wymagania i zobowiązania, w tym terminy realizacji, warunki płatności czy jakość zastosowanych materiałów, unikniecie wiele nieporozumień podczas budowy i ... będziecie wiedzieli czego oczekiwać po firmie i ... jaki będzie Wasz dom.

Wzór dobrej umowy znajdziecie tutaj - http://www.domydrewniane.org/files/Wzor_umowy-SDD.pdf



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”