system kronopol

Techniczne aspekty materiałów dla domów szkieletowych
Post Reply
koyotee
Posts: 1
Joined: Sat 18 Feb, 2006
Location: Warszawa

system kronopol

Post by koyotee » Sat 18 Feb, 2006

Proszę o informację na temat systemu kronopol (domy prefabrykowane Kronopol).
Chodzi mi przede wszystkim o cenę metra kwadratowego, rodzaju używanych materiałów, doświadczeń z tym systemem oraz dystrybutorów i wykonawców na terenie województwa mazowieckiego.

POZDRAWIAM


Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 20 Feb, 2006

Niestety, w tym zakresie proponuję bezpośredni kontakt z firmą Kronopol. Tam uzyska Pan komplet informacji, na które, na dzień dzisiejszy, nie jestem w stanie Panu odpowiedzieć.

Proponuję pisać na adres - system@kronopol.com.pl

Wojciech Nitka
Posts: 3841
Joined: Thu 19 Aug, 2004
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Wojciech Nitka » Mon 27 Feb, 2006

Taką informację otrzymałem od doradcy technicznego z firmy Kronopol:
"Szanowni Państwo,
firma Kronopol opracowała, wydała i nadzoruje technologię lekkiego budownictwa szkieletowego pod szyldem System KRONOPOL.
Firma Kronopol jest producentem materiałów drewnopochodnych do budownictwa szkieletowego (i nie tylko) oraz propagatorem tego rodzaju budownictwa, jednakże my nie zajmujemy się produkcją i montażem domów.

Prefabrykacją i montażem domów w technologii Systemu KRONOPOL zajmują się przeszkolone i autoryzowane przez nas firmy wykonawcze w całej Polsce.
Firmy te biorą na siebie zadanie przeprojektowania posiadanego projektu budynku na technologię System KRONOPOL (jeżeli jest on pierwotnie zaprojektowany w innej technologii), aranżacji, wykonania kosztorysu wstępnego oraz całkowitego, jak również oczywiście realizują budowę domu w Systemie KRONOPOL na terenie całej Polski.
Zakres wykonanych prac (prefabrykacja elementów, stan surowy, do samodzielnego wykończenia, dom pod klucz) zależy od zakresu prac zawartych w umowie zawartej pomiędzy Klientem (inwestorem) a firmą wykonawczą."


Post Reply

Return to “Materiały budowlane dla domów szkieletowych”