dom z bali

Uwagi inwestorów na temat firm wykonawczych
Post Reply
krysiagdy
Posts: 4
Joined: Thu 09 Feb, 2006
Location: Gdynia

dom z bali

Post by krysiagdy » Thu 06 Apr, 2006

witam, Planuję budowę domu z bala prostokątnego (grubosci 16-20cm) o powierzchni ok 180m2 (w Gdyni). Proszę o polecenie solidnej firmy wykonawczej.


Duszka
Posts: 3
Joined: Sat 16 Dec, 2006

Post by Duszka » Sat 16 Dec, 2006

Witam Panią,
mam podobny problem, liczę na to ,ze znalazła Pani dobra firmę i rozpoczęła budowę. Ja zamierzam budować się latem przyszłego roku. Pozdrawiam i czekam na kontakt.

krysiagdy
Posts: 4
Joined: Thu 09 Feb, 2006
Location: Gdynia

Post by krysiagdy » Sat 16 Dec, 2006

Witam,
Jestesmy ciagle na etapie oczekiwania na warunki zabudowy (prawdopodobnie do stycznia) dlatego nie mozemy jeszcze podpisywac umowy z zadnym wykonawcą. Potem trzeba bedzie jeszcze poczekac na pozwolenie na budowe więc mysle ze budowę zaczniemy dopiero w 2008 (niestety). Obawiam sie ze najlepsi wykonawcy maja juz zaklepane terminy na 2007rok. Zalatwianie papierow trwa niestety ogromnie dlugo. Ale pozytywne jest to ze jest czas zeby poglebiac wiedze w tym temacie. Czerpiemy ja glownie z netu.
Kopalnia wiedzy jest na pewno forum Muratora i jesli jeszcze Pani go nie odkryli to szczerze polecam. To lektura na dlugie godziny ale mysle ze warto poswiecic ten czas. Podaje link:
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.ph ... 4f62da7143 (forum muratora - wymiana doswiadczen - domy z bali).
Warto tez poogladac dziennik budowy tych ktorzy buduja z bala. Moj ulubiony, ktory sledze marzac o wlasnym, to dom "juranda", tu jest link :
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.ph ... 97&start=0

Po zaznajomieniu sie wstepnie z ofertami firm oraz wizyta w firmie Wako k. Koszalina (byli moim faworytem) i tym co pisza na forum jestesmy raczej zdecydowani szukac ekipy gorali najlepiej z okolic Istebnej. Niestety termin budowy mamy zbyt odlegly zeby juz teraz "zaklepywac" konkretna ekipe.
Bedziemy wdzieczni ze wszelkie wskazowki lub kontakty jesli jakies juz Panstwo maja.
Pozdrawiam i zycze przyjemnej lektury forum.
Krysia

Duszka
Posts: 3
Joined: Sat 16 Dec, 2006

Post by Duszka » Sun 17 Dec, 2006

Witam,
dziękuję za cenne informacje i ciekawe linki, siedziałam wczoraj przed komputerem do 1,30 w nocy i śledziłam losy Pana budującego dom z bali. Cieszę się, że komuś się już udało :D Wracając do naszej sytuacji, my również czekamy na warunki zabudowy i pewnie nastąpi to na początku lutego. Ta biurokracja nasz przeraża i myslę, ze niejednego już zniechęciła do budowy. Póki co my jeszcze wciąż wierzymy w to ,ze nam sie uda. Przyszłą Wigilię chcielibyśmy obchodzić w naszym nowym domku.Ciekawa jestem gdzie ma stanąć Państwa dom. Nasza działka jest w Koleczkowie.
Pozdrawiam

krysiagdy
Posts: 4
Joined: Thu 09 Feb, 2006
Location: Gdynia

Post by krysiagdy » Sun 17 Dec, 2006

witam,
Ciesze sie ze linki sie spodobaly. Bedziemy budowac w Gdyni na Wielkim Kacku. Cóz tez bym chciala Wigilie 2007 spedziec w wlasnym domku ale trzeba pozbyc sie zludzen;) - za malo czasu- przeciez jeszcze projekt, adaptacja, pozwolenie na budowe, znalezienie ekipy budowlanej z wolnym terminem (!!!!), podlaczenie wszystkich mediow, wykonczeniowka.. w ciagu roku chyba nie ma szans niestety. Chetnie porozmawiam na gg moj numer 618019.
Pozdrawiam
Krysia



Post Reply

Return to “Opinie Inwestorów o firmach wykonawczych”